Fredag 28/1 klockan 12.00 - 19.00

Lördag 29/1 klockan 10.00 - 17.00

Söndag 30/1 klockan 12.00 - 15.45

 Barograf i vitrin, 1900-talets 1 hälft, _15676a_8d9ceb678fed58c_lg.jpeg
Barograf i vitrin, 1900-talets 1 hälft,
Slutpris1 000 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Silvermynt, 2 Mark, Karl XII 1701, _15878a_lg.jpeg
Silvermynt, 2 Mark, Karl XII 1701,
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 300 - 1 400 SEK
Kniv i balja, så kallad Gauchokniv, nysilver och stål, 1900-talets 2 hälft, _15891a_8d9da7a90a6869b_lg.jpeg
Kniv i balja, så kallad Gauchokniv, nysilver och stål, 1900-talets 2 hälft,
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Silvermynt, 1 pund, Biafra 1969, vikt 19,8 gram, _15907a_lg.jpeg
Silvermynt, 1 pund, Biafra 1969, vikt 19,8 gram,
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Vette, skuret och bemålat trä, 1900-talets början, _15971a_lg.jpeg
Vette, skuret och bemålat trä, 1900-talets början,
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Parti seldonsbeslag, metall, antagligen England, 18-1900-tal, _16183a_lg.jpeg
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Parti medaljer mm, _16230a_8d9e0c8001df5b3_lg.jpeg
Parti medaljer mm,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Livpäls m/1913, _16250a_8d9e0de57ac56f8_lg.jpeg
Livpäls m/1913,
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
Anvisningssedel, 10 kroner, Danmark Fredrik IX 1953, _16269a_lg.jpeg
Anvisningssedel, 10 kroner, Danmark Fredrik IX 1953,
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Silvermynt, 2 Mark, Karl XI 1671,  _16274a_lg.jpeg
Silvermynt, 2 Mark, Karl XI 1671,
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 300 - 1 400 SEK
Mynt, silver, 1/6 Riksdaler, Gustav IV 1805, _16281a_lg.jpeg
Mynt, silver, 1/6 Riksdaler, Gustav IV 1805,
Slutpris450 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Stort parti mynt mm, _16307a_8d9e0ef44523507_lg.jpeg
Stort parti mynt mm,
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Medalj, Kungliga Patriotiska sällskapets belöningsmedalj i silver av 1:a (12:e) storleken (PatrSSM1), Gustav V, i etui, medföljer _16324a_8d9e0ef890d41a4_lg.jpeg
Medalj, Kungliga Patriotiska sällskapets belöningsmedalj i silver av 1:a (12:e) storleken (PatrSSM1), Gustav V, i etui, medföljer
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Kopparmynt, 8 st, 1/2  Skilling Gustav IV Adolf, _16325a_8d9e0ef9a855287_lg.jpeg
Kopparmynt, 8 st, 1/2 Skilling Gustav IV Adolf,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Medalj, silver, Sporrongs, Författningsreforman 1974, _16336a_8d9e0f1a71a1479_lg.jpeg
Medalj, silver, Sporrongs, Författningsreforman 1974,
Slutpris200 SEK
Värdering200 - 300 SEK