10 Leksak, litograferad plåt, Siegfried Gunthermann, Nürnberg, 1920-tal, flygplan,
så kallat roll-over-plane, stämplat SG, l 20 cm, pilot saknas, bruksslitage
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |