282 Medaljer, 4 st, brännförgylld brons, antagligen Tyskland/Polen, 15-1600-tal;
Kristus, Madonnan, Veronikas svetteduk samt Treenigheten, dia 44 mm
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |