102 Toilettedosa, silver, senempire, 1800-talets 1 hälft, vikt 75 gram,
rund, slät, stämplad Gustaf Theodor Folcker Stockholm 1841, dia 65 mm, någon buckla
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |