291 Adrian-Nilsson, Gösta "GAN", tusch och akvarell, figurkomposition, utförd i Eketånga 1922,
signerad, i marginalen signerad med dedikation, a tergo intygad av Egon Östlund, pappersstorlek 32 x 22,5 cm
Värdering | 5 500 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |