472 Byrå, valnöt med intarsia, Tyskland, barock, 1700-talets 1 hälft,
intarsiadekor, 4 lådor, dessa invändigt med original pappersbeklädnad, b 110 cm, bruksslitage, lås saknas/lösa, smärre fanérdefekter
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |