329 Malteste, Louis, poster, litograferad, 1800-talets slut, Thêatre Antoine (ex Menus-Plaisirs),
stämpelsignerad av konstbären, ed Imprimerie Gerin Dijon-Paris, pappersstorlek 56 x 41 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |