405 Okänd konstnär, olja, Uppsala Domkyrka och Gustavianum sedda från Odenslund,
signerad Halvardson och daterad 1944, 35 x 50 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |