168 Snusdosa, silver, spetsoval med infattade glasfluss, senempire, 1800-talets mitt,

17375a_8da06a010a33f4c_med.jpeg
  • 17375a_8da06a010a33f4c_sm.jpeg
  • 17375b_8da06a010a4ec2d_sm.jpeg
  • 17375c_8da06a010b4efa1_sm.jpeg
  • 17375d_8da06a0105e785f_sm.jpeg
  • 17375e_8da06a010a7c064_sm.jpeg

Edvard Gustaf Svanberg, Härnösand, 1852, l 10,5 cm, lock med bristnigar och tennlagning

    Värdering600 - 700 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK