196 van der Aveelen, Jan efter Dahlberg, Erik Jönsson, kopparstick, "Kungsbacka",
ur Suecia Antiqua et Hodierna, signerad och daterad 1713 i plåten, synlig pappersstorlek 22 x 34 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |