386 Okänd norsk (?) designer, fåtöljer, 3 st, bonat trä och canvas, 1960-70-tal,
lösa dynor med brun skinnklädsel, armlän i läder, bruksslitage
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |