123 Quaich, sterlingsilver och förgylld mässing, arts-and-crafts, England, sekelskiftet 1900,
stiliserad växtdekor, stämplad William Hutton & Sons, London 1899, l 12 cm, silvervikt 60 gram
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |