688 2 delar tenn; 1 tallrik Burford & Green, Poultry Street London 1700-talets mitt,
1 ljusstake empire, stämplad Nils Abraham Santesson Stockholm 1834 (?), dia 25 respektiv h 11 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |