5 Kandelaber för 6 ljus, mässing, 1800-tal,

18711a_8da2c34cdafb1a6_lg.jpeg
  • 18711a_8da2c34cdafb1a6_lg.jpeg
  • 18711b_8da2c34cdc48e18_lg.jpeg
  • 18711c_8da2c34ce2d52ca_lg.jpeg
  • 18711d_8da2c34cdee5706_lg.jpeg

spiralvriden stam, h 52 cm, lagningar, senare kandelaberdel

Utropspris1 100  - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK