14 Okänd konstnär, 16-1700-tal. gouache på ben, Madonnan, samtida ram i brännförgylld brons,

18722a_8da2c46dbcbe842_lg.jpeg
  • 18722a_8da2c46dbcbe842_lg.jpeg
  • 18722b_8da2c46dba42a8e_lg.jpeg
  • 18722c_8da2c46dbd326aa_lg.jpeg

dekor av initialer IHS (Iesus Hominensis Salvator), invändigt försilvrad, oval 6,5 x 5,5 cm, bruksslitage, benskiva med spricka

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK