289 Torchèrer/blackamoors, 1 par, förgylld och patinerad brons, 1900-tal,

19033a_med.jpeg
  • 19033a_sm.jpeg
  • 19033b_sm.jpeg
  • 19033c_sm.jpeg
  • 19033d_sm.jpeg

i form av stående morianer i osmansk klädsel, total h 140 cm

Värdering32 000 - 34 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK