16 Väggur, förgyllt trä och pastellage, sannolikt sengustavianskt Stockholmsarbete,

18737a_lg.jpeg
  • 18737a_lg.jpeg
  • 18737b_lg.jpeg

dekor av festoner, rosett, strålar mm, h 90 cm, visst slitage

Utropspris1 900  - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK