112 3 delar silver; snusdosa, empire, lockask med cabochonslipad blå sten samt vas/bägare, total vikt 155 gram,

19594a_8da4e16c19d70b3_med.jpeg
  • 19594a_8da4e16c19d70b3_sm.jpeg
  • 19594b_8da4e16c15cb0de_sm.jpeg

snusdosa stämplad Olof Hagrelius Mariestad 1809, l 9 cm, äldre lagning, initialer

    Värdering600 - 700 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK