231 Behrens, Johan, olja, fartyg i skymnng,

19713a_8da5117217fae1a_lg.jpeg
  • 19713a_8da5117217fae1a_lg.jpeg
  • 19713b_8da511720cc7fe6_lg.jpeg
  • 19713c_8da511720c874bc_lg.jpeg

signerad och daterad 1947, 32 x 40 cm

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel