61 Berg, Gustaf Axel för Bröderna Andersson, fåtölj, grönt skinn och böjträ, "Torparen",

19668a_lg.jpeg
  • 19668a_lg.jpeg
  • 19668b_lg.jpeg
  • 19668c_lg.jpeg
  • 19668d_lg.jpeg

design 1930-tal, brännsignerad, obetydligt slitage

Utropspris4 200  - 4 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK