122 Bjerke Petersen, Vilhelm, olja, landskap från Särdal,

19604a_8da4e1ab7ee4176_med.jpeg
  • 19604a_8da4e1ab7ee4176_sm.jpeg
  • 19604b_8da4e1ab76d9603_sm.jpeg

signerad och daterad 1955, 46 x 55 cm

Värdering9 000 - 10 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK