215 Bredsdorff, Johan Ulrik, olja, kustparti i skymning,

19697a_8da5073f46fe4f0_lg.jpeg
  • 19697a_8da5073f46fe4f0_lg.jpeg
  • 19697b_8da5073f3decaf8_lg.jpeg
  • 19697c_8da5073f3dd8400_lg.jpeg

signerad och daterad 1889, 21 x 35 cm

Utropspris500  - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK