124 Cano, Juan, färgserigrafi, järnvägsstation,

19606a_8da4e1a91217518_med.jpeg
  • 19606a_8da4e1a91217518_sm.jpeg
  • 19606b_8da4e1a908cd33d_sm.jpeg

 signerad och numrerad 1/1 (!), synlig pappersstorlek 50 x 70 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK