266 Dataspelmaskin, Classic Arcade Mini, innehåller 60 spel från 1980-talet som Pacman, Space Invaders, Donkey Kong och 1942,
h 75 cm, obetydligt bruksslitage
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |