151 Löndal, Eiler, olja, Skomagerslippen, Ribe,

19633a_8da4f87b2a13a10_med.jpeg
  • 19633a_8da4f87b2a13a10_sm.jpeg
  • 19633b_8da4f87b242705a_sm.jpeg
  • 19633c_8da4f87b230575b_sm.jpeg

signerad och daterad 1919, 39 x 33 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK