105 Landin, Bengt, färglito, fartyg och fjäder,

19587a_lg.jpeg
  • 19587a_lg.jpeg
  • 19587b_lg.jpeg

signerad och numrerad 111/250, synlig pappersstorlek 53 x 69 cm

Utropspris300  - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel