70 Ljusstakar, 1 par, silver, empirestil, 1900-talets början, total silvervikt 235 gram

19551a_8da4a0f7856ccea_lg.jpeg
  • 19551a_8da4a0f7856ccea_lg.jpeg
  • 19551b_8da4a0f78533d28_lg.jpeg

lyrformad stam på bladhölstrad fot, stämplade GAB Stockholm 1909, h 15 cm, ägargravyr

Utropspris1 100  - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK