22 Lorentzon, Waldemar, gouache, kubistisk komposition med växter,

19520a_lg.jpeg
  • 19520a_lg.jpeg
  • 19520b_lg.jpeg
  • 19520c_lg.jpeg

signerad, bildyta 23 x 42 cm, pappersstorlek 52 x 66 cm, proveniens: konstnärens familj

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel