22 Lorentzon, Waldemar, gouache, kubistisk komposition med växter,

19520a_med.jpeg
  • 19520a_sm.jpeg
  • 19520b_sm.jpeg
  • 19520c_sm.jpeg

signerad, bildyta 23 x 42 cm, pappersstorlek 52 x 66 cm, proveniens: konstnärens familj

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK