42 Lorentzon, Waldemar, olja, "Klocktornet i Grimaud",

19529a_lg.jpeg
  • 19529a_lg.jpeg
  • 19529b_lg.jpeg
  • 19529c_lg.jpeg

signerad Grimaud och daterad 55, även signerad, daterad och betitlad a tergo, 35 x 27 cm, proveniens: konstnärens familj

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel