32 Lorentzon, Waldemar, olja, figurkomposition,

19525a_med.jpeg
  • 19525a_sm.jpeg
  • 19525b_sm.jpeg

signerad "50-talet", 22 x 16 cm, proveniens: konstnärens familj

Värdering900 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK