41 Lorentzon, Waldemar, olja, komposition,

19530a_lg.jpeg
  • 19530a_lg.jpeg
  • 19530b_lg.jpeg

osignerad, a tergo intygad av konstnärens dotter, 16 x 24 cm, proveniens: konstnärens familj

Utropspris1 100  - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel