31 Lorentzon, Waldemar, olja, landskap,

19524a_med.jpeg
  • 19524a_sm.jpeg
  • 19524b_sm.jpeg

osignerad, a tergo intygad av konstnärens dotter, 20 x 33 cm, proveniens: konstnärens familj

Värdering1 500 - 1 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK