31 Lorentzon, Waldemar, olja, landskap,

19524a_lg.jpeg
  • 19524a_lg.jpeg
  • 19524b_lg.jpeg

osignerad, a tergo intygad av konstnärens dotter, 20 x 33 cm, proveniens: konstnärens familj

Utropspris1 500  - 1 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel