30 Lorentzon, Waldemar, olja, mansporträtt (konstnärens far?),

19523a_lg.jpeg
  • 19523a_lg.jpeg
  • 19523b_lg.jpeg

a tergo signerad, 40 x 32 cm, proveniens: konstnärens familj

Utropspris2 200  - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel