39 Lorentzon, Waldemar, olja, såningsman,

19527a_lg.jpeg
  • 19527a_lg.jpeg
  • 19527b_lg.jpeg

osignerad, 22 x 35 cm, proveniens: konstnärens familj

Utropspris2 200  - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel