35 Moccaservis, 3 delar, silver, rokokostil, 1900-talets mitt, total vikt 700 gram,

19512a_8da4953386595e4_med.jpeg
  • 19512a_8da4953386595e4_sm.jpeg
  • 19512b_8da4953383d0a83_sm.jpeg
  • 19512c_8da4953383712b4_sm.jpeg

kaffe- och gräddkanna samt sockerskål med lock, dekor av vridna knäckar, svenska importstämplar, kaffekanna h 17 cm

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK