226 Okänd dansk konstnär, 1800-tal, akvarell, diktaren Johannes Ewald i Rungsted,

19708a_8da5116bc617ff6_lg.jpeg
  • 19708a_8da5116bc617ff6_lg.jpeg
  • 19708b_8da5116bcc9a824_lg.jpeg

pappersstorlek 18,5 x 23 cm, Ewald författade bland annat "Rungsteds Lyksaligheder" 1773

Utropspris600  - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK