244 Okänd dansk konstnär, 1800-talets 2 hälft, akvarell, "Nielsens Dampmølle ved Næstved 1866,

19726a_8da512333261bdc_lg.jpeg
  • 19726a_8da512333261bdc_lg.jpeg
  • 19726b_8da5123333803f0_lg.jpeg

signerad NK, pappersstorlek 24 x 39 cm

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK