140 Okänd dansk konstnär, 1800-talets slut, Skagenfiskare på strand,

19622a_8da4f7ebc290647_med.jpeg
  • 19622a_8da4f7ebc290647_sm.jpeg
  • 19622b_8da4f7ebbbbbd55_sm.jpeg

Otydlig signerad, 33 x 19 cm

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK