227 Okänd engelsk konstnär, 1900-talets början, akvarell, utsikt över Durham Cathedral,
signerad TMR (?) och daterad 1913, 21 x 27 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |