227 Okänd engelsk konstnär, 1900-talets början, akvarell, utsikt över Durham Cathedral,

19709a_8da5116d00fc261_lg.jpeg
  • 19709a_8da5116d00fc261_lg.jpeg
  • 19709b_8da5116cf936fa8_lg.jpeg

signerad TMR (?) och daterad 1913, 21 x 27 cm

Utropspris600  - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK