220 Okänd konstnär, 1800-tal, olja, kustparti med hus och båtar,

19702a_8da50747f7fc417_lg.jpeg
  • 19702a_8da50747f7fc417_lg.jpeg
  • 19702b_8da50747f441b48_lg.jpeg

otydlig signerad, 18 x 25 cm, pannå med spricka

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK