137 Okänd konstnär, 1800-talets 2 hälft, blyerts med täckvitt, kvinna vid grind,

19619a_8da4f7e770a8b35_med.jpeg
  • 19619a_8da4f7e770a8b35_sm.jpeg
  • 19619b_8da4f7e76d7fad4_sm.jpeg

signerad HJ eller JH och daterad 1872, pappersstorlek 14 x 9,5 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK