129 Okänd konstnär, olja, surrealistisk komposition,

19611a_8da52067eba6386_med.jpeg
  • 19611a_8da52067eba6386_sm.jpeg
  • 19611b_8da4f78ad9c1109_sm.jpeg
  • 19611c_8da4f78adefc212_sm.jpeg

signerad Martin H samt HMH och daterad -73, 42 x 45 cm

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK