72 Okänd norsk designer, ljusstakar, 1 par, tenn

19553a_lg.jpeg
  • 19553a_lg.jpeg
  • 19553b_lg.jpeg
  • 19553c_lg.jpeg

barockstil, 1900-talets 1 hälft, balusterformade, h 16 cm, en med lagning vid fästet

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK