247 Olson, Torsten, olja, "Fabriken" - utsikt från konstnärens fönster mot Nordiska Maskinfilt AB,

19729a_lg.jpeg
  • 19729a_lg.jpeg
  • 19729b_lg.jpeg

signerad och daterad 70, 17 x 33 cm, Torsten O var bror till konstnärerna Erik och Axel Olson

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel