37 Ring, 18 karat rödguld med sötvattenspärlor, vikt 1,5 gram

19510a_8da494e82d51b16_lg.jpeg
  • 19510a_8da494e82d51b16_lg.jpeg
  • 19510b_8da494e830b1bb5_lg.jpeg

stämplad Gustaf Dahlgren & Co Malmö 1919, innerdiameter 17 mm, lagning, någon pärla saknas

Utropspris500  - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK