28 Ring, 18 karat rödguld och platina (?) med gammal- och rosenslipade diamanter, vikt 4,3 gram,

19502a_8da49486ec1dddc_lg.jpeg
  • 19502a_8da49486ec1dddc_lg.jpeg
  • 19502b_8da49486ec65229_lg.jpeg
  • 19502c_8da49486eae31a0_lg.jpeg

1900-talets början, otydliga, svenska stämplar

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK