21 Ring, 18 karat rödguld och silver (?) med 1 större och 6 mindre rosenslipade diamanter, 17-1800-tal,

18801b_8da341396377efd_med.jpeg
  • 18801b_8da341396377efd_sm.jpeg
  • 18801a_8da34139633ce14_sm.jpeg

ostämplad, innerdiameter 17 mm

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK