212 Sinding Christensen, Svend, olja, bro i Burgos, Spanien,

19694a_8da507015c7608d_lg.jpeg
  • 19694a_8da507015c7608d_lg.jpeg
  • 19694b_8da507015a1bdcd_lg.jpeg
  • 19694c_8da507015566afd_lg.jpeg

signerad och a tergo daterad september 31, 34 x 43 cm, utställningsetikett

Utropspris600  - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK