19 Strömdahl, Åke för Hovjuvelerare Hugo Strömdahl, brosch, 18 karat vitguld med åttkantslipade diamanter, medföljer 2 öronclips och 1 hänge dito, total vikt 19,4 gram,

18799a_8da341341d4dc59_lg.jpeg
  • 18799a_8da341341d4dc59_lg.jpeg
  • 18799b_8da341341aaf8f4_lg.jpeg
  • 18799c_8da3413416d8926_lg.jpeg
  • 18799d_8da341341a7af57_lg.jpeg

atomformad brosch stämplad Stockholm 1958 samt handsignerad, öronclips och -hänge med oidentifierade stämplar, brosch dia 4 cm

Utropspris5 500  - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel