149 Thorén, Esaias, färglito, komposition med ansikte och vas,

19631a_med.jpeg
  • 19631a_sm.jpeg
  • 19631b_sm.jpeg

signerad, daterad -51 och numrerad 35/75, synlig pappersstorlek 55 x 40 cm

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK